صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: ماشروم و ترک مواد مخدر دیگه،

کاربر سایت sajjad_sm آواتار ها
    لایک
    186
    لایک شده 8 بار در 6 پست
    احسنت کاملا موافقم
    به نظر من هم نباید در دسته روانگردان یا مشابه این موارد خطاب بشه چون کلا یه راه متفاوته!!
    در مورد مصرف انواع روانگردان ها کسی هدفی نداره جز سرخوشی یا هر چیزی، ولی در مورد ماشروم تمامی افرادی که من در ارتباط هستم در این موضوع استفاده میکنند تا یه چیزی به دست بیارن و از لحاظ روحی و معنوی بتونند یک مرحله برن بالاتر!!

کاربر سایت
    لایک
    31
    لایک شده 31 بار در 25 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad_sm نمایش پست ها
    احسنت کاملا موافقم
    به نظر من هم نباید در دسته روانگردان یا مشابه این موارد خطاب بشه چون کلا یه راه متفاوته!!
    در مورد مصرف انواع روانگردان ها کسی هدفی نداره جز سرخوشی یا هر چیزی، ولی در مورد ماشروم تمامی افرادی که من در ارتباط هستم در این موضوع استفاده میکنند تا یه چیزی به دست بیارن و از لحاظ روحی و معنوی بتونند یک مرحله برن بالاتر!!
    البته افرادی هم هستن که ماشروم بدون هیچ اطلاعاتی تست میکنن به قصد تفریح و فان ولی خوب اینطور افراد معمولا از ماشروم خوششون نمیاد چون ماهیتش درک نمیکنن و بعد از یکبار تست برای همیشه میزارنش کنار.

3. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

sajjad_sm (06-25-2020)

کاربر سایت
    لایک
    2
    لایک شده 9 بار در 5 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1331 نمایش پست ها
    سلام یکی راست و حسینی بگه قارچ اعتیاد آوره یا نه؟
    خیر اعتیاد آور نیست مصرف قارچ توی بازه های زمانی کوتاه کیفیت تریپ ها رو پایین میاره واسه همینه میگن دوره مصرف قارچها باید حداقل یک ماه فاصله بینش باشه چون بدن به مصرف توی دوره های کوتاه جواب میده و نمیزاره تریپ های عمیق داشته باشین واسه همین مجبورین که یک ماه بعد از مصرف مصرف بعدیتون رو داشته باشین
    توی هیچکدوم از مقالات علمی هم اشاره ای به اعتیاد به قارچ نشده

کاربر سایت arg1998 آواتار ها
    لایک
    66
    لایک شده 199 بار در 125 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1331 نمایش پست ها
    سلام یکی راست و حسینی بگه قارچ اعتیاد آوره یا نه؟
    بزارید اول بگم اعتیاد بسته به آدمش داره. درسته یک سری مواد خاص ذاتا اعتیاد اور هستن چون اون بخشی از بدن که یک هورمونی تولید میکنه رو هدف قرار میدن و بدن از تولید اون ماده کم میکنه و در نتیجه میشه اعتیاد فیزیکی.
    اما چیزایی مثل ماریجوانا، ماشروم و ال اس دی و از این قبیل psychedelic ها اعتیاد فیزیکی ندارن و لی میتونن اعتیاد بدتری ایجاد کنن و اونم اعتیاد ذهنی هست که به مراتب از اعتیاد فیزیکی بدتر هست.

به این صورت که ممکنه فرضا شما خوششتون بیاد و بخواید مصرف کنید. قطعا چیز جذابی هست برای ادم و حس کنجکاوی میتونه غلبه کنه و بخواید بیشتر و تو بازه های کوتاه تری تست کنید. البته این اعتیاد نیست. موقعی اعتیاد ذهنی دارید به هر موادی که نتونید از فکر کردن بهش دست بردارید. حسرت بخورید برای از دست دادن فرصت برای مصرفش. محور تمام افکار و شاید زندگیتون به سمت مصرف اون ماده باشه. از نظر من و خیلی های دیگه این مخرب تر از اعتیاد فیزیکی هست.

خلاصه اینکه ماشروم ها به هیچ وجه اعتیادآور نیستن. کنجکاوی خوبه ولی باید ذهن رو تحت کنترل داشت چون توی ذهن ما تله و ارتفاع و خطر مرگ نیست که حس کنجکاویمون رو با ترس، کمتر کنه و درواقع مقابله کنه باهاش. آزاد هستید تو ذهنتون و این آزادی ممکنه به دست خودتون تبدیل بشه چیزی که باعث ضرر میشه.

6. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

sajjad_sm (12-20-2020)

کاربر سایت
    لایک
    2
    لایک شده 0 بار در 0 پست
    من که بهش میگم عشق ارغوانی چون بیشتر بهش میاد

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده یکبار در یک پست
    میدونی دوست من
    میتونم در جوابت بگم من به استیک و کوبیده هم اعتیاد دارم