نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اولین تجربه مصرف ماشروم

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده 2 بار در 1 پست

Talking اولین تجربه مصرف ماشروم

سلام
    میخوام براتون اولین تجربه خوردن ماشرومم رو توضیح بدم
    الان که دارم این متن رو مینویسم ساعت دقیقا 12 ظهر روز پنجشنبه، مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ هست و الان تقریبا 19 ساعت از اولین تجربه من میگذره
    ساعت 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه، ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ بود که خیلی یهویی قصد خرید ماشروم کردم! البته راجبش قبلا خیلی تحقیق کردم و مقاله های زیادی راجب سیلیوسایبین خونده بودم و چون تقریبا از سن 14 سالگی خیلی به عرفان و چیز های معنوی علاقه داشتم، خیلی کنجکاو بودم تا امتحانش کنم، بعد از چند بار زنگ زدن به یه آشنا، یک و نیم گرم ماشروم رو تونستم بخرم، از نژادش خبر ندارم ولی یه قارچ خشک شده به رنگ سفید مایل به طوسی بود و داخل ساقه هاش و سر قارچ رگه های آبی پررنگ داشت
    قارچ رو خریدم و به سمت یه کافه تو محلمون که تو پارک بود رفتم، قصدم این بود فردا صبحش که با دوستام میخواستیم بریم بیرون بخورم اما تو راه وسوسه شدم و از مغازه یه عسل تک نفره خریدم و خوردم و با دوستم به سمت کافه میرفتیم
    اولش هیچ احساسی نداشتم تا یکم احساس سنگینی نفس کردم ولی بارم چیزی نبود
    رسیدیم به پارک و من جلوی کافه نشسته بودم و تو گوشی بودم که کم کم نور گوشی برام داشت پر رنگ تر میشد و نورش بیشتر میشد، تمام وسایلم رو دادم به دوستام و تنهایی گوشی و ورداشتم و ی اهنگ پلی کردم و رفتم وسط پارک، چون هوا سرد بود خیلی کم ادم تو پارک بود
    یکم که گذشت دیدم درختای پارک دارن موج میزنن، چمنای پارک به خودشون شکل میدن، مزه باد رو داشتم انگار میفهمیدم
    10 دقیقه بعد خودم و بدنم رو بی حس احساس میکردم، عضلات پام شل شده بودن و به سختی را میرفتم ولی چیز هایی که میدیدم و میشنیدم یا لمس میکردم برام تازگی داشتن،اکیپ ما کلا بخوان همو ببینن تو پارک میبینن و تقریبا همیشه پارکیم و هیچ تازگی برامون نداره اما من مثل بچه ای که اولین بارشه اون پارکو میبینه بودم، کنجکاو، همه چی برام کاملا جدید شده بود، دستمو حرکت میدادم و اسلو موشن میدیدم حرکات تکون خوردنشو مثل یه هاله و...
    به طور کلی یه حس معنوی خیلی زیاد داشتم

بعد از ی مدت که دوستام اومدن سمتم، یه سری حمله های پارانویا بهم دست داده بود، جوری که از ادما حتی دوستای خودم بدم میومد، چون اولین بارم بود و تنهایی خورده بودم الان دارم به خودم میبالم که تونستم خودمو کنترل کنم و خودم اوضاع و دستم بگیرم و سوار ماشروم شم!

خیلی چیز های دیگه بود که توضیح دادنش برام خیلی سخته، نمیخوام بگم که تریپ خیلی خوبی داشتم، اتفاقا بعضی جاها بدترین حس هارو تجربه کردم، ولی انگار بدترین حس ها تو بهترین حالت بودن، توضیحش سخته خودتون بگیرید
    و در اخر ، کنجکاو باشید، جهانو کشف کنید، خودتون رو محدود به جسم فیزیکی تون نکنید!

2. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

Ehsan0021 (12-27-2020),NecroPhachips (12-27-2020)

کاربر سایت NecroPhachips آواتار ها
    لایک
    6
    لایک شده 3 بار در 2 پست
    بشینید خونه چرا میرید بیرون تو اوضاع گیر بازار ایران

کاربر سایت NecroPhachips آواتار ها
    لایک
    6
    لایک شده 3 بار در 2 پست
    دفعات بعدی اوضاع بهتر هم میشه

کلمات کلیدی این موضوع