نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سیاه شدن بستر و قارچ

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده یکبار در یک پست

سیاه شدن بستر و قارچ

سلام بچه ها من دیشب باکسامو چک کردم قارچا در سلامت کامل بودن و هیچ مشکلی نبود صب رفتم بزارمشون تحت نور دیدم انگار از بالا رنگ سیاه پاشیدی روشون گرته های رنگ ریخته همه جا البته نه همه جاش یه قسمتی از بسترا ۴تا باکس همشونم اینجور شدن حتی ظرفام رنگی شدن البته یه لامپ وال واشر رشد گیاه طیف چند رنگ گرفتم دیشب یک ساعت گذاشتمش بالا سر قارچا بعدش پشیمون شدم رفتم خاموشش کردم یعنی از اونه؟

کاربر سایت mr.pnd آواتار ها
    لایک
    10
    لایک شده 8 بار در 7 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Homayoon نمایش پست ها
    سلام بچه ها من دیشب باکسامو چک کردم قارچا در سلامت کامل بودن و هیچ مشکلی نبود صب رفتم بزارمشون تحت نور دیدم انگار از بالا رنگ سیاه پاشیدی روشون گرته های رنگ ریخته همه جا البته نه همه جاش یه قسمتی از بسترا ۴تا باکس همشونم اینجور شدن حتی ظرفام رنگی شدن البته یه لامپ وال واشر رشد گیاه طیف چند رنگ گرفتم دیشب یک ساعت گذاشتمش بالا سر قارچا بعدش پشیمون شدم رفتم خاموشش کردم یعنی از اونه؟
    دوست عزیز سلام
    اگه چنتا عکس با کیفیت میزاشتین دوستان بهتر میتونستن راهنماییتون کنن
    نگران نباشین اگه قارچاتون به اندازه کافی رشد کرده باشن و اونارو نچینین بصورت طبیعی وقتی کلاهکشون باز میشه از خودشون هاگ یا اسپور ازاد میکنن که باعث سیاه شدن بدنه قارچ یا بستر میشه
    بهتون پیشنهاد میکنم قارچ هاتونو قبل از رسیدن به این مرحله برداشت کنین

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده یکبار در یک پست
    دقیقا همینطوره مرسی از جوابتون دوست عزیز همشونو چیدم فقط روی بستر نمیدونم چرا نگرفته و دور تا دورش پین زد مجبور شدم از ظرف خارجشون کنم و روی فویل بزارم

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده یکبار در یک پست
    دوستان عزیز میخواستم یه توصیه بکنم به محض اینکه قارچا کلاهکشون باز شد و احساس کردین باید چیده بشه اونو بچینید و نزارین اسپور ازاد کنن چون من این بلا سرم اومد و بعداز استفاده فهمیدم که کیفیت قارچا یه مقدار پایین اومده خواستم این تجربه رو با همه با اشتراک بزارم

5. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

Ehsan0021 (12-17-2020)