نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درمان اسکیزوفرنی با ماشروم

کاربر سایت NecroPhachips آواتار ها
    لایک
    6
    لایک شده 3 بار در 2 پست

درمان اسکیزوفرنی با ماشروم

درود

عارضم که از نوجوانی درگیر اسکیزوفرنی بودم به صورت ژنتیکی . ودرمانها و متدهای روانپزشکی و اللخصوص قرص نه تنها راه حل نبود بلکه موجب پیچیده تر شدن مشکلات شد علاوه بر ایجاد چندین مشکل گوارشی و حرکتی و....

تا اینکه حدود 8ماه پیش بعد از ماه ها تحقیق به ماشروم پناه بردم . بعد از مصرف دو میکرو دز در حدود 10روز واقعا معجزه رخ داد و من از تموم اون دنگ و فنگهای همیشگی رها شدم خیلی زندگی م متحول شد خیلی از نظر فکری و رفتاری و.. نرمال شدم خیلی هم از لحاظ روجی خوب بودم . از این ماجرا تا به امروز 8ماه گذشته و من فقط همون 2بار رو تجربه کردم

اما مشکل اینجاست که در حال حاضر نیاز به مصرف دوباره میبینم خاطرم نیست نژادی که مصرف کردم چی بود و حتی اعتمادی به اصطلاح کاسب های اطراف ندارم که چجوری باید باز دوباره تهیه کنم یا چطوری میتونم این نژاد رو بکارم ؟

2. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

Ehsan0021 (12-07-2020),mr.pnd (12-06-2020)

کاربر سایت mr.pnd آواتار ها
    لایک
    10
    لایک شده 8 بار در 7 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط NecroPhachips نمایش پست ها
    درود

عارضم که از نوجوانی درگیر اسکیزوفرنی بودم به صورت ژنتیکی . ودرمانها و متدهای روانپزشکی و اللخصوص قرص نه تنها راه حل نبود بلکه موجب پیچیده تر شدن مشکلات شد علاوه بر ایجاد چندین مشکل گوارشی و حرکتی و....

تا اینکه حدود 8ماه پیش بعد از ماه ها تحقیق به ماشروم پناه بردم . بعد از مصرف دو میکرو دز در حدود 10روز واقعا معجزه رخ داد و من از تموم اون دنگ و فنگهای همیشگی رها شدم خیلی زندگی م متحول شد خیلی از نظر فکری و رفتاری و.. نرمال شدم خیلی هم از لحاظ روجی خوب بودم . از این ماجرا تا به امروز 8ماه گذشته و من فقط همون 2بار رو تجربه کردم

اما مشکل اینجاست که در حال حاضر نیاز به مصرف دوباره میبینم خاطرم نیست نژادی که مصرف کردم چی بود و حتی اعتمادی به اصطلاح کاسب های اطراف ندارم که چجوری باید باز دوباره تهیه کنم یا چطوری میتونم این نژاد رو بکارم ؟
    دوست عزیز سلام
    واقعا خوشحالم که تونستین بامصرف درست به نتیجه مطلوب برسین .
    با مطالعه مطالب همین انجمن میتونین روش هاش کشت رو اموزش ببین و با پرسش از دوستان مشکلاتون رو حل کنین
    کشت ماشروم نشدنی نیست اما به اسونی هم انجام نمیگیره
    باید نکات ریز رو در پروش جدی بگیرین
    و برای خرید به چنل اقای خادمی سر بزنید یادمه یه گروه برای خرید و فروش ایمن زده بودن .
    امید وارم موفق باشین

4. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

NecroPhachips (12-06-2020)

لایک
    6
    لایک شده 3 بار در 2 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.pnd نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    واقعا خوشحالم که تونستین بامصرف درست به نتیجه مطلوب برسین .
    با مطالعه مطالب همین انجمن میتونین روش هاش کشت رو اموزش ببین و با پرسش از دوستان مشکلاتون رو حل کنین
    کشت ماشروم نشدنی نیست اما به اسونی هم انجام نمیگیره
    باید نکات ریز رو در پروش جدی بگیرین
    و برای خرید به چنل اقای خادمی سر بزنید یادمه یه گروه برای خرید و فروش ایمن زده بودن .
    امید وارم موفق باشین
    درود بزرگوار

خواهش میکنم لطف دارید

جسارتا این گروه یا چنلی که فرمودید رو حداقل در فروم پیدا نمیکنم .

لایک
    6
    لایک شده 3 بار در 2 پست
    ویدئو مفید و مختصری که نشون میده چقدر قرصهای اعصاب پر از عوارض و چقدر مافیا داروسازی سعی داره ماشروم رو در حاشیه بکشونه و چیزی که اصلا تو کتگوری مواد مخدر و حتی مواد غیر قانونی نیست رو *اَخ* جلوه بده

به همین دلیل در جامعه الیت اروپا و آمریکا شدیدا دو دستگی پیش اومده بین روشنفکرهای اهل علم و مافیا پزشکی و دارو سازی که همچنان سعی بر حاشیه کشاندن ماشروم دارن و بعد ها احتمالا همچو اوپیوم استفاده تمام و کمال اقتصادی خواهند کرد

یوتیوب:

https://www.youtube.com/watch?v=S-WB...hannel=HassanN

7. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

Ehsan0021 (12-09-2020)