نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا تا بحال با مصرف ساکودلیک ها بد تریپ شدین؟؟

رأی دهندگان
8. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نه همیشه اوکی بودم

5 62.50%
  • اره عین چی پشیمون شدم

3 37.50%
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پایین اومدن از ال اس دی

کاربر سایت
    لایک
    1
    لایک شده یکبار در یک پست

Exclamation پایین اومدن از ال اس دی

سلام دوستان

ال اس دی یک روانگردان بسیار بسیار قوی هستش و نباید دست کم گرفته بشه این مواد میتونه در دوز های بالا(و حتی پایین) منجر به اظطراب و ترس در فرد مصرف کننده بشه

در اینصورت چه کنیم؟؟ در وحله اول اگر شرایط اورژانسی نبود سعی کنین با طرف حرف بزنید یا از اون فضا درش بیارد یا باهاش حرف بزنید و به قول معروف از اون فاز درش بیارید

اما در شرایط اورژانسی(طرف داره سکته میکنه) چکار کنیم: استفاده از بعضی دارو ها که به اصطلاح (trip killer) گفته میشن باعث پایین اومدن از تریپ میشه یک سری از این دارو ها میشه به بنزودیازپام ها اشاره کرد مثل آلپارازولام،دیازپام،لوراز پام و راجب مقدارش اگه اشتباه نکنم 5 الی 20 میلی گرم خوب باشه.

اگه در این حالی و داری این پستو میخونی بهت میگم که نگران نباش چون بعد از استفاده از این قرصا نیم ساعت دیگه حالت تقریبا به حالت عادی برمیگرده
    در صورت سوپر اورژانسی بودن طرف رو آروم کنید و حتی با خانوادش تماس بگیرین و یادتون باشه setting خوبی برای مصرف آماده کنین که به این روز نیفتید راجب ستینگ قبل از تریپ ایشال.. یه پست جداگونه در آینده میزاریم
    ویرایش توسط Mammadpsycho : 10-23-2020 در ساعت 02:01 AM

کاربر سایت
    لایک
    2
    لایک شده 6 بار در 5 پست
    سلام دوست عزیز

برای پایین اومدن اورژانسی بهترین چیز تریاک و مشتغات طبیعی تریاک هستش (منظورم قرص هایی که توش مورفین بکارفته نیست)که به دقیقه نکشیده حال کسی که bad trip شده رو خوب میکنه

کاربر سایت
    لایک
    3
    لایک شده 15 بار در 9 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط asatvat نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

برای پایین اومدن اورژانسی بهترین چیز تریاک و مشتغات طبیعی تریاک هستش (منظورم قرص هایی که توش مورفین بکارفته نیست)که به دقیقه نکشیده حال کسی که bad trip شده رو خوب میکنه
    سلام .
    دوست عزیز این حرف تجربیه یا منبع معتبر دارید؟
    من نمیخوام بگم حرفتون غلطه
    ب هر حال تو دوز بالا هممون نگران بد تریپ شدن
    میخوام بدونم مطمعنید .
    نیایم این حرکتو بزنیم اتفاق بدی نیوفته یا اور نزنیم .

کاربر سایت
    لایک
    2
    لایک شده 6 بار در 5 پست
    من 40 سالمه و از سال 1999 دارم محرک میزنم از رو هوا حرف نمی زنم من خودم مرفین و مشتقات مرفیین اصلا خوشم نمیاد و اصلا استفاده نمیکنم ولی وقتی میخام تریپ کنم حتما با خودم یه بست تریاک یا شیره دارم که اگه کسی اور زد بهش بدم که یک وقت اتفاقی نیوفته براش واقعا مثل آب روی آتیشه در عرض 2 دقیقه همه چیز تغییر میکنه ضربان قلب کمتر میشه استرس و پایین میاره و ویژن و به 1/4 میرسونه.

ولی متاسفانه تو ایران همه جنس و اینقدر میزنن که به مرگ میوفتن بعدش دنبال یه چیزی میگردن که بیارتشون پایین کم بزنید به اندازه بزنیدکه به گه خوردن نیوفتید گه بعدش دنبال خنثی کننده بیوفتید:c

5. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

Ehsan0021 (12-01-2020),NecroPhachips (12-09-2020)

کلمات کلیدی این موضوع