نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دوتا کیت رسید دستم چیکا کنم؟

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده 0 بار در 0 پست

دوتا کیت رسید دستم چیکا کنم؟

درود ممنون میشم بگین الان دقیقا باید چیکا کنم چون* از جایی که تهیه کردم به مشکل خوردم و امکان پشتیبانی نیست الان کیتی که هنوز اماده نیس گوشش بهم ریخته مشکل ساز نمیشه*و اینکه درشونو تو اتاق باز کردم مشکلی که پیش نیومد ایشالا!
    میدونم باید یکیشو ۲۴ ساعت بذارم تو آب حالا آبش آب جوشیده باشه و به چه صورت بذارمش اون تو؟ نورم بخوره یا چی!
    دوم این که کیتی دیگه رو درش باید بسته باشه کلا و بذارمش تو جا نونی و پرلیت بریزم دورش*هرروز اب*پاشی کنم حالا این کیتو بعد ۲۴ ساعت میتونم کنار هم بذارم اون میوشو بده* اونم حاضر شه!
    20201004_074422.jpgcroppedImage.jpg

کاربر سایت arg1998 آواتار ها
    لایک
    66
    لایک شده 191 بار در 124 پست
    کیت سمت چپ نیاز به کالونایز شدن داره. برای میوه دادن نذارید الان. از روی عکس میشه تا حدودی ادعا کرد بستر کیفیت خوبی نداره (نژاد و خروجی رو نمیگما، چینش و یکپارچگی منظورمه). توی آب چرا؟ برای فلاش های دوم و به بعد باید توی آب غرق کنید.

و اینکه توی هوای اتاق نباید باز میکردید. هوای نرمال پر از الودگی هست و امیدوار باشید که الوده نشه. در محیط تمیز و با ماسک کار کنید. (این پست رو حتما بخونید)

کیت سمت راست رو بزارید توی باکس، زیرش پرلیت بریزید و روی پرلیت با آب پاش اسپری کنید تا رطوبت رو جذب کنه ولی نه اونقدر که آب جمع شه. هوای تمیز وارد باکس بشه و بعدش صبر کنید. اگه روی دیواره های باکس قطره هاب آب تشکیل شده یعنی رطوبت کافی داره و لازم نیست آب پاشی کنید.

بقیه مطالب این انجمن رو بخونید حتما.

3. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

Ehsan0021 (10-06-2020),saeidtehrani (10-13-2020),sajjad_sm (10-07-2020)