نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: انتخاب بهترین نژاد برای تریپ شخصی و کاشت

کاربر سایت
    لایک
    31
    لایک شده 31 بار در 25 پست

انتخاب بهترین نژاد برای تریپ شخصی و کاشت

با سلام
    اساتید عزیز میخواستم بدونم شما چه نوع نژاد قارچی برای بهترین تجربه سفر توصیه میکنید؟ برای خودم دریافت آگاهی عمیق و ویژن قوی خیلی مهمه چون یه بار 6 گرم قارچ گلدن تیچر خریدم و مصرف کردم ویژن بسیار ضعیفی داشت ولی آگاهیش خوب بود. مثل قارچ هایی که قبلا مصرف کرده بودم نبود.
    یه سئوال دیگه مصرف ماریجوانا با قارچ تو کیفیت ویژن تاثییر گذار هست یا خیر؟

مدیر کل سایت Mostafa Khademi آواتار ها
    لایک
    190
    لایک شده 195 بار در 85 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط aria نمایش پست ها
    با سلام
    اساتید عزیز میخواستم بدونم شما چه نوع نژاد قارچی برای بهترین تجربه سفر توصیه میکنید؟ برای خودم دریافت آگاهی عمیق و ویژن قوی خیلی مهمه چون یه بار 6 گرم قارچ گلدن تیچر خریدم و مصرف کردم ویژن بسیار ضعیفی داشت ولی آگاهیش خوب بود. مثل قارچ هایی که قبلا مصرف کرده بودم نبود.
    سلام اریا عزیز
    برای هر فرد، دوز و اثر متفاوت ادراک میشه و نکته دیگه ژنتیک و نحوه پرورش اون قارچ هم بر اثرش خیلی تاثیر داره . شخصا با نژاد مازاتاپیک حس خوبی دارم و ویژن های خوبی هم تجربه کردم.
    در مورد ماریجوانا هم باید بگم که تاثیر زیادی داره . توهم تریپ به شدت بیشتر میشه و در واقع تاثیر هردو شدیدتر احساس میشه اما دوستانی که میخوان اصالت تجربه قارچ حفظ بشه بهتره که ماریجوانا رو همراه با قارچ استفاده نکنند.
    کانال تلگرام
    Amushrooms
    ای دی تلگرام
    Amushroom
    واتس اپ
    0031-97005034171

3. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

arg1998 (09-04-2020),aria (06-08-2020),camel_60 (06-06-2020),Ehsan0021 (09-02-2020)

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده 16 بار در 12 پست
    سلام دوست عزیز . من برای درس گرفتن و ادراکات درونی از گلدن تیچر استفاده میکنم اما برای ویژن دیدن خوب از نژاد مکزیکن استفاده میکنم

5. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

Ehsan0021 (09-02-2020)

کاربر سایت arg1998 آواتار ها
    لایک
    66
    لایک شده 199 بار در 125 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط aria نمایش پست ها
    با سلام
    خیلی این موضوع سلیقه ای میشه بین کسایی که مرتب و با هدف مصرف میکنن. به شخصه من مازاتاپک رو بیشتر میپسندم بخاطر حسی که باهاش توی طبیعت میگیرم. شروعم با این نژاد بوده و هربار که توی همون مکان این نژاد رو میخورم واقعا لذت میبرم. نکته منفی مازاتاپک برای من ضعف زیاد فیزیکی هست. من به این نژاد لقب «وحشی» (یکم عیجبه ولی برای من این شکلی بوده واقعا) دادم چون اگه رامش نکنی میندازتت زمین و نمیزاره حرکت کنی. نه اینکه فلج کنه، بیشتر انگیزه راه رفتن رو با تحمیل خستگی از ادم میگیره.
    ابریزش بینی هم که ماشالا شبیه آبشار میشم من. ولی وقتی اینا تموم میشه تازه دنیای خودم شروع میشه.

چون خیلی از یک نژاد مصرف کردم و فاصله های کوتاه سه هفته الی چهار هفته ای بوده یکم مقاومت نشون میده مغزم نسبت به توهم های بصری که به نظر خودم خوبه چون وقتی قدم میزنم توی جنگل حس* امنیت بیشتری دارم نسبت به وقتی که همه چی توهم رفته و نمیشه تشخیص داد.

مواقعی که میخوام فان داشته باشم و کلا چیزای جدید از سمت ماشروم رو تجربه کنم نژاد های جدید میخورم.

کانابیس به شدت تاثیر میزاره، هم توی سرعت بالا اومدن افکت ها و هم توی شدت توهم ها (خیلی روی توهم بینایی و شنوایی تاثیر داره). ولی حس ماشروم رو میکس میکنه با خودش. توی دوز بالا پیشنهاد نمیکنم چون وقتی اون صدای زنگ (یه صدای نویز که واقعا اذیت میکنه) توی مغز شروع بشه، کانابیس وحشتناک اون صدارو زیاد تر و سنگین تر میکنه. برای دوز های پایین، توی پارتی، خندیدن مخصوصا (شدیدا پیشنهاد میکنم یک و نیم گرم ماشروم و شاید چند کام کانابیس) کنار دوست ها و یه بازی یا بحث خنده دار. تا روده پاره نشه از خنده وای نمیستید.

7. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

Ehsan0021 (09-05-2020),mr.pnd (09-05-2020)

کلمات کلیدی این موضوع