نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: معرفی سریال دنیای غرب- west world - مجموعه ای معناگرا و جذاب

مدیر کل سایت Mostafa Khademi آواتار ها
    لایک
    190
    لایک شده 187 بار در 85 پست

معرفی سریال دنیای غرب- west world - مجموعه ای معناگرا و جذاب

درود دوستان عزیزم
    در اینجا قصد دارم یکی از سریال هایی خوبی رو که دیدم معرفی کنم. مطمئنم که خیلی از دوستان رو علاقمند خواهد کرد. دنیای غرب از سال 2016 در حال پخش است و تا الان سه فصل از این سریال منتشر شده.
    این مجموعه توسط جاناتان نولان برادر کوچکتر کریسفر نولان و لیزا جوی برای شبکهٔ اچ*بی*او ساخته شده*است.
    اما در دنیای غرب شاهد چی هستیم ؟
    در دنیای غرب شاهد یک سریال معنا گرا برای تحریک تفکر در مورد ماهیت اگاهی و اختیار به همراه یک خط داستانی بسیار جذاب هستیم.
    دنیای غرب داستان ربات هایی را که توسط گونه انسان خلق شده و به نوعی مورد سواستفاه قرار گرفته*اند را روایت میکند که در یک پارک بسیار بزرگ به نام (دنیای غرب) زندگی میکنند. یا به تعبیری نگهداری میشنود یا بهتر است بگیم زندانی شده*ند. در داستان شاهد دست پیدا کردن این ربات ها به چیزی هستیم که اگاهی یا خوداگاهی تلقی میشه.
    ربات هایی که تا قبل از اینکه به خوداگاهی دست پیدا کنند طبق خط داستانی برنامه نویسی شده ای فقط یک روز و یک تم داستانی خاص را تکرار میکردند و فارق از تجربه ای که در اون داستان دارند هم چنان قابلیت ترک کردن اون چرخه تکرار رو ندارند و فقط نقشی که برای آنها برنامه ریزی شده رو بازی میکنند.
    این سریال در بخش هایی میتونه بیننده رو با این ربات ها همراه و همزاد کنه و بیننده رو به فکر سوال در مورد ماهیت خود و انتخاب هایی که میکنه بندازه ! البته به حز این نگاه فلسفی در مورد اگاهی و اختیار ، سریال شخصیت پردازی قویی داره ، داستان سریع جلو میره و خسته کننده نمیشه و بازی های جذابی رو شاهد هستیم.

به دوستانی که به داستان هایی با پرسش های بنیادین در مورد ماهیت انسان، اگاهی، اخلاق و اختیار علاقمند هستنهاد میکنم این سریال زیبا رو از دست ندهید.
    کانال تلگرام
    Amushrooms
    ای دی تلگرام
    Amushroom
    واتس اپ
    0031-97005034171

2. کاربران زیر این پست مفید را لایک کرده اند.

Admin (05-26-2020),arg1998 (07-02-2020)

کلمات کلیدی این موضوع