صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: نحوه آماده سازی کاکتوس سنپدرو

مدیر ارشد سایت
    لایک
    26
    لایک شده 165 بار در 78 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط VR1 نمایش پست ها
    جالبه من هم این رو خونده بودم که مسکالین در اون لایه سبز هست. تجربه شما چطوری بوده باهاش در مقایسه با روش های دیگه؟ مزه نهایی کاکتوس چه فرقی می کرد؟ یکبار خودم باید امتحان کنم و یکبار کل کاکتوس رو بخورم و یکبار لایه سبز تیره رو. البته یک کاکتوس رو نصف کنم و این آزمایش رو کنم که دقیق باشه.
    درود دوست عزیز
    من قبلا با اون ساقه سبز داخلش میکس میکردم و همیشه یا حالت تهوع داشتم یا بالا میاوردم
    بعد که مطلبی راجع به جدا کردن لایه سبز خوندم و تست کردم متوجه شدم با اون لایه سبز هم مقدار مایع کمتر میشه(بلع خیلی راحتتر)
    و هم طعم دار کردنش راحتتره
    بعد از اون دوبار با روش جدید تست کردم که هر دو سری نه تهوعی داشتم نه بالا آوردنی
    از لحاظ تریپ هم هیچ تفاوتی با سری های قبل نداشت
    بدرود

کاربر سایت
    لایک
    5
    لایک شده 36 بار در 27 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط blake نمایش پست ها
    درود خدمت دوستان

بسیار خوب میرسیم به بحث آماده سازی و مواد مورد نیاز برای هر شخص:
    کاکتوس برای هر نفر(20 سانت(دوز سبک) - 25 سانت(دوز متوسط یا خوب) - 30 سانت(دوز سنگین))
    میکسر یا غذا خورد کن
    قابلمه
    کیسه پارچه ای یا فیلتر قهوه(جهت صاف کردن مواد)
    آب
    لیمو یا آب لیمو(اختیاری)
    عسل(اختیاری)

اول پوست شفاف روی کاکتوس رو با دقت و بدون خراب کردن کاکتوس جدا میکنین(مواد سمی داره که باعث استفراغ میشه)
    فایل پیوست 130

اگر خارهای کاکتوس بلند بود میتونین خارها رو با دقت و بدون آسیب زدن به کاکتوس جدا کنین

بعد تا جایی که توی عکس زیر مشخص کردم رو از کاکتوس جدا میکنین، نگه میدارین و بقیه کاکتوس رو دور میریزین
    نکته مهم:خیلی از افراد فکر میکنن مسکالین سرتاسر کاکتوس پخش شده در صورتی که مسکالین فقط توی قسمتی سبز رنگ
    کاکتوس که توی عکس زیر مشخص کردم جمع میشه و بقیه کاکتوس فقط آلکالوئید سمی که باعث استفراغ میشه هست!
    فایل پیوست 131

فایل پیوست 133

بعد از اون کاکتوس و یک تا دو لیتر آب رو به میکسر اضافه میکنید و کامل میکسش میکنید
    ماده به دست اومده رو به قابلمه اضافه میکنید و برای سه ساعت روی درجه حرارت متوسط میجوشونین
    فایل پیوست 132

تو این مدت اگر دیدن مایع کم شد بهش آب اضافه کنین و نذارین آب کامل تبخیر بشه که اگر آب تبخیر بشه
    و مسکالین مستقیم حرارت ببینه(اصطلاحا ته بگیره) مایع خراب میشه
    البته اینو در نظر بگیرین که اگر آب داشته باشه حتی اگر بیشتر از 3 ساعت هم جوشونده بشه مشکلی پیش نمیاد واسه مسکالین
    بعد از جوشوندن کامل مایع رو از پارچه یا فیلتر قهوه میگذرونین تا مایع کامل صاف بشه و چیزی توش نباشه

حالا اگر میبینین مایع خیلی زیاده(بلع مایع سخته چون تلخه) میتونین از این روش استفاده کنین:
    قابلمه رو تمیز کنین و دوباره مایع به دست اومده رو مقداری بجوشونین تا آب اضافه تبخیر بشه و حجم مایع کم بشه
    ولی حواستون باشه که زیادی بخار نشه که ته بگیره و مسکالین رو خراب کنه

این مرحله اختیاری هست:
    اگر میبینین دوست ندارین این مایع تلخ رو بخورین
    میتونین برای 30 سانت سنپدرو 5 عدد لیمو(لیمو خارگی نه بلکه از اون لیمو کوچیکها ) به مایع اضافه کنین
    و به مقدار دلخواه هم عسل اضافه کنین تا در کل طعم بهتری پیدا کنه برای خوردن :d

سوالی اگر داشتین درخدمتم
    بدرود
    سلام
    من چند وقت قبل حدود ۳۰ سانت از استاد رو با دستگاه آبمیوه*گیری آب گرفتم (البته چون شاگرد قبلی*ش بهش آب نمیداد لاغر و خشک شده بود و شاید بیش از ۵۰ سی*سی آب نداشت) تفاله*ی استاد رو حدود یک ربع جوشوندم و صاف کردم و همراه با اون عصاره اولیه به خودم نوشانیدم، ولی تقریبا تاثیر خاصی حس نکردم(شاید کمی بی*قراری فقط). به نظر شما روش عصاره*گیری*م اشتباه بوده یا اصلا سنپدرو نبوده؟

مدیر ارشد سایت
    لایک
    26
    لایک شده 165 بار در 78 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali1 نمایش پست ها
    سلام
    من چند وقت قبل حدود ۳۰ سانت از استاد رو با دستگاه آبمیوه*گیری آب گرفتم (البته چون شاگرد قبلی*ش بهش آب نمیداد لاغر و خشک شده بود و شاید بیش از ۵۰ سی*سی آب نداشت) تفاله*ی استاد رو حدود یک ربع جوشوندم و صاف کردم و همراه با اون عصاره اولیه به خودم نوشانیدم، ولی تقریبا تاثیر خاصی حس نکردم(شاید کمی بی*قراری فقط). به نظر شما روش عصاره*گیری*م اشتباه بوده یا اصلا سنپدرو نبوده؟
    درود دوست عزیز
    این روش عصاره گیری رو واقعا نه شنیدم و نه دیدم و به نظرم روش اشتباه بوده
    البته سن پدرو باید به مرحله خاصی از رشد برسه که میزان مسکالینش برای سفر مناسب باشه
    خیلی از افراد رو دیدم که حتی چهل سانت سنپدرو خریداری میکنن ولی هیچ چیزی نسیبشون نمیشه
    اونم به این خاطر که سنپدرو باید حداقل یک متر قدش باشه تا شما بتونی از 30 سانتش عصاره بگیری و سفر بری
    وقتی اندازه کل سنپدرو مثلا 40 سانت باشه خوب مشخصه که درصد مسکالینش خیلی پایینه
    بدرود

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده 0 بار در 0 پست
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    فاصله مصرف بین ال اس دی ماشروم و مسکالین چقدره؟
    و اگه رعایت نشده چی میشه؟

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده 0 بار در 0 پست
    و ی سوال دیگه دوز سبک ۲۰سانتی متر قطر گیاه اهمیتش چقدر؟

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده 0 بار در 0 پست
    دوستان ی سوال دیگه اینکه بعد از آماده شدن محلول چقدر میشه ازش نگهداری کرد چقدر ماندگاری داره
    ممنون

کاربر سایت
    لایک
    0
    لایک شده 0 بار در 0 پست
    سلام دوست عزیز شما کدوم شهر تشریف دارید؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12